Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobrodosli na Fusion Gaming Forum !

Morate se registrovati ili ulogovati da bi imali kompletan pristup forumu ⬇️ 

Fusion Gaming Community na čelu sa izuzetno iskusnim Skripterima, Maperima i Administracijom vam  pruža lagodnu igru ispunjenu raznim sistemima, poslovima, organizacijama i slično. 

Konektujte se putem jednog klika na nas SA:MP i TeamSpeak3 Server:

Sign in to follow this  
Jack_Karrera

Prijedlozi

Recommended Posts

Predlog je za (SA:MP , Teamspeak , Forum) : 
Vaš predlog je:

1.Da se prilaz Yakuzi oteža jer kod nje s donje strane svak ude ko gospodin,dok se mi patimo da udemo u druge org.

2.Da se ubaci  više zona za  zauzimanje  zbog toga da bi bandama bilo zanimljivije.

3.Da se od čokoladica ne hilaš već npr da moraš ići u burg da jedeš da bi se hilao.I da se izbaci piletina iz prodavnica i da se piletina kupuje u burgu.

4.Da se ubaci u prodavnicu maska npr kad hoce pljackat kupe masku i da mu ne pise iznad imena pravo ime vec npr #maska1287,ali kad umres gubis je.

5.Da se ubaci fbi i on se bavi samo ljudima s wl.A da pd patrolira.

6.Da se ubaci dok radiš neki posao komanda /fllip npr radim prevoznika prevrnem se da kucam tu komandu jer ako mi ode kamion ja nemam renta da se vratim.Odma bi smanjili lp helperima za fix.

7.Da se ubaci komanda npr /pregovor [] dok traje pljacka da se moze pregovarat sa kriminalcima odma bih dobili veci rp.

8.Da se ubaci posao u zatvoru np dobijas po turi 30k (tura traje 4 min )smanji ti kaznu za 30 sec.

9.Da se doda org Mehaničarska i da kad ti ode auto zoveš njih da ti poprave što bi bilo jako zanimljivo.

10.Novi event da se spavna na vrhu zgrade dva monster trucka i da se tp ljudi i da se guraju bilo bi jako zanimljivo igračima a i nije ga teško napravit.

11.Građevinar,Da se ubaci kao posao da prevozi beton do nekog gradilišta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

Terms of Use