Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobrodosli na Fusion Gaming Forum !

Morate se registrovati ili ulogovati da bi imali kompletan pristup forumu ⬇️ 

Fusion Gaming Community na čelu sa izuzetno iskusnim Skripterima, Maperima i Administracijom vam  pruža lagodnu igru ispunjenu raznim sistemima, poslovima, organizacijama i slično. 

Konektujte se putem jednog klika na nas SA:MP i TeamSpeak3 Server:

Sign in to follow this  
Marko_Sporic

Zalba na admina

Recommended Posts

Vaše ime i prezime: Marko Sporic
Ime Admina na kojeg se žalite: Fiilip Nikolic
Razlog: Prvo mi je nekad vredjao majku kao *Mamu ti jebem* i *Picka ti materina* i nije se salio, i ja sam pre neki dan pitao Slima valjda da li je RPS ako dvojica PD-a idu na nekog sto zauzimaju on je rekao da nije RPS, i sad dodje Fiilip i jail me i Luku Don bez razloga a nije RPS, a i MIljan Sporic ne sme da puca dok zauzima a mi uvek ispadnemo da krsimo pravila naucite malo ovog admina za neka pravila i stvari admina.. nisam jedini koji se zali na Fiilipa...
Dokazi:Nemam dokaze, ali ne bih lagao jer pricam istinu nekad mi psovao majku i jail me bez razloga samo se pravi vazan (naucite ga malo) i sad ja kazem jednu malenu psovkicu on 2sata me mute koji kur#c radi ovo?!?!??!

Decko ti prvo procitaj pravila organizacije pa onda pisi obvde da znas pravila kada neko zauzima zonu treba 3+do 5 policajaca da bi iso na zonu...A kada sam te jail:Napisao si Majku ti jebem filipe sve ti jebem da bogda crko......Ja te nebi bez razloga mute a ti sto ne zmas pravila idi prvo nauci ih pa se proseravaj ove na forumu.....

5 hours ago, Fiilip_Nikolic said:

Decko ti prvo procitaj pravila organizacije pa onda pisi ovde da znas pravila kada neko zauzima zonu treba 3+do 5 policajaca da bi iso na zonu...A kada sam te jail:Napisao si Majku ti jebem filipe sve ti jebem da bogda crko......Ja te nebi bez razloga mute a ti sto ne znas pravila idi prvo nauci ih pa se proseravaj ove na forumu.....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

Terms of Use