Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobrodosli na Fusion Gaming Forum !

Morate se registrovati ili ulogovati da bi imali kompletan pristup forumu ⬇️ 

Fusion Gaming Community na čelu sa izuzetno iskusnim Skripterima, Maperima i Administracijom vam  pruža lagodnu igru ispunjenu raznim sistemima, poslovima, organizacijama i slično. 

Konektujte se putem jednog klika na nas SA:MP i TeamSpeak3 Server:

Sign in to follow this  
Jovan_Golovinski

Zalba na ceo sistem

Recommended Posts

Posted (edited)
Vaše ime i prezime: Jovan_Golovinski
Ime Admina na kojeg se žalite: Zalim se na admin tim i ceo sistem.
Razlog: Da li je moguce da zatvarate za sta stignete. Kada trebate da zatvorite za neku bitnu stvar nema vas. Navescu primer: Jurim wanted level u 1 ujutru i uzmem sotku i upucam njega i lika sto prica sa njim koji je bio loW sa hp.Odma me jailujete jer tako nalazu pravila. Niko ne pita zasto je taj lik stajao pored sa tim likom. Ja sam na ovaj server dosao da igram i uzivam, da admini budu tu i kontrolisu lepo sve. A ne da me neki admin(donator) jailuje za se. Doslo je vreme da mi koji smo u pdu treba da svaki sekund budemo muvani da odgovaramo klincima/igracima zasto sam ih uhapsio ili nesto drugo.Sto si vise aktivniji na serveru vise si u jailu zbog nekih admina koji glume nesto sto ne mogu biti. Ja sam ovde niko i nista, ali mislim da se vecina igraca slazu sa mojim misljenjem. Ne znam iskreno ko su vlasnici, jer se ne bavim tim stvarima, ali ako su normalni nadam se da ce urazumiti ovaj admin team i sve koji jailuju, a ne pitaju za razlog ili dokaz. Hvala      
Dokazi: *PUSTITE NAS DA IGRAMO I UZIVAMO, OVO JE IGRICA, NE MESTO DE VI LECITE KOMPLEKSE* 
Edited by Jovan_Golovinski
  • Like 1