Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobrodosli na Fusion Gaming Forum !

Morate se registrovati ili ulogovati da bi imali kompletan pristup forumu ⬇️ 

Fusion Gaming Community na čelu sa izuzetno iskusnim Skripterima, Maperima i Administracijom vam  pruža lagodnu igru ispunjenu raznim sistemima, poslovima, organizacijama i slično. 

Konektujte se putem jednog klika na nas SA:MP i TeamSpeak3 Server:

Sign in to follow this  
Kylian_Belic

Zalba na admina !

Recommended Posts

Vaše ime i prezime:Kylian_Belic
Ime Admina na kojeg se žalite:medo 
Razlog:Gledao je damjana belica 4 puta za cit, za aim jer se dobro puta, terao ga je da prizna da ima cit, u folderu jedino sto ima je Anti chraser, zbog kojeg je dobio KAZNU kada ga je medo gledao 4 put i navodno to je cit. Kao dokaz da nemam cit niti sam ni imao mogu da se pucam s nekim iz AFG tima da vide sa sam zaista dobar, obrisao sam anti chraser, za koga tvrdis medo da je cit. 
Dokazi: Za ovo ne treba dokaz, moze dole admin medo da odgovori na ovo.

6 minutes ago, medo said:

Smaras vise objasnio sam ti 100 puta ...

Smaracu sve dok se ne resi slucaj, kao sto si terao damjana da prizna da ima cit , sad ti priznaj da si pogresio 4 puta si ga gledao i 4 put si ga stavio za cit, a predhodna 3 puta isto samo anti chraser i nisi ga stavio u KAZNU i sad 4 put stavis ga , bez razloga, kazem obrisao je anti chraser nek se puca da vidis kako se puca .😉

Anti-Crasher koji je cudesno imao velicinu 4 puta vecu, bio je editovan 30 sekundi nakon sto je usao u spec team. Uzivaj :)

• Like 2

Just now, deny said:

Anti-Crasher koji je cudesno imao velicinu 4 puta vecu, bio je editovan 30 sekundi nakon sto je usao u spec team. Uzivaj 🙂

Uredu, ako je to cit zasto ga je medo stavio u kaznu 4 put posle provere , sta je cekao onda prethodna 3 puta ako je to cit?

1 hour ago, Kylian_Belic said:

Uredu, ako je to cit zasto ga je medo stavio u kaznu 4 put posle provere , sta je cekao onda prethodna 3 puta ako je to cit?

Nemate dokaza da je to cit, i stavite igraca u KAZNU. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

Terms of Use